0 536 434 84 36

BAĞLANTILAR

bayan dj

BAYAN DJ KINA GECESİ.

Bayanlara Özel Bayan Dj ihtiyacınız olduğunda , bayanlar arasında olan tüm eğlencelerinizde ve organizasyonlarınızda her kesime ve yöreye hitap edecek tecrubesiyle Bayan Dj Aykul ...

düğün salonu

Salon Selay Düğün Salonu.

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir içerenköy 'de organizasyonlarınızda, kaliteli hizmet anlayışı ile diğer düğün mekanları ndan çok farklı modern dekoru ve ferah müstakil benzersiz bir eğlence mekanı 'dır.

gebze organizasyon

Bella star balo davet.

Bella Star, şıklığın ve lüksün bir arada olduğu salonlarıyla hizmet vermektedir. Salonlarının hepsi misafirlerin kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşabilecekleri merkezi konumda bulunmaktadır

Nişan

Nisan her iki tarafın ailelerinin de onayı ile aile içerisinde küçük bir tören olabileceği gibi görkemli bir düğün havasında da geçebilir..

Her nasıl düzenlenirse düzenlensin nisan töreni ciddi bir hazırlık süreci gerektirir. Nişanlılık, evlilik hazırlıklarının hızlandığı dönemdir.

Kına Gecesi

Düğünden bir yada birkaç gece önce, kadınların kendi aralarında, gelinin eline kına yaktıkları ve genellikle kız evinde yapılan eğlencedir.

Artık salon ve mekanlar tercih ediliyor.

Düğün

Düğün birbirini seven iki kişinin hayatlarının sonuna kadar birlikte yaşama kararını almaları sonucu bu günü aile ve arkadaşları ile coşku ile kutlayıp mutluluklarını paylaştıkları davettir..